SPH800 hidraulike bishti fusion saldim

Përshkrim i shkurtër:

Butt SPH800 Hidraulike Fusion Saldim Machine, madhësive në dispozicion saldim nga dn630-800mm, me cilësi të lartë garantuar me 1 vjet, kohë të qëndrueshme të shërbimit, çmimet konkurruese me shumicë, të aksioneve në dispozicion dhe të ofrimit të shpejtë në dispozicion. Na kontaktoni për më shumë detaje!


 • FOB Çmimi: US $ 0,5-6000
 • Min.urdhër Sasia: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 3 × 40ft kontejnerë në javë
 • Port i nisjes: Ningbo apo Shangai
 • Kushtet e pagesës: T / T ose LC parevokueshme në shikim
 • Kohë për dorëzim: Në varësi të sasisë së rendit.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Të dhënat e produktit
  saldim Butt fusion është metoda më e popullarizuar saldim për sistemin e tubacioneve HDPE, dhe makinë saldim prapanicë Fusion është një makinë industriale e cila është gjerësisht kërkuar për qëllime saldim.

  SPH800 hidraulike makinë saldim prapanicë bashkim janë bërë nga pesë pjesë, duke përfshirë: mjetet e Planifikimit, pjatë ngrohje, kornizë bazë, qeveria e Kontrollit të tensionit dhe njësi hidraulike. Shih më poshtë foto e strukturës:

  未 标题 -5_ 副本

  Parametri teknike

  SPH800 Hidraulike poligon Fusion Saldim Machine
  varg Saldim: 630mm, 710mm, 800mm
  madhësi paketim: 186 * 135 * 135 cm 136 * 76 * 187cm 83 * 60 * 56cm
  Vëllimi Total: 5.8m³ Pesha: 1045kgs Bruto Pesha: 1220kgs
    Frame Bastic pjatë ngrohje Planifikim Tool shportë Unit hidraulike
  madhësi 175 * 130 * 128 cm 98 * 10 * 104 cm 97 * 36 * 150cm 81 * 67 * 90 cm 74 * 50 * 47 cm
  peshë 670kgs 61kgs 203kgs 48kgs 53kgs
  pushtet 16.0kw / 380V

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Sunplast, nëpërmjet zhvillimit mbi 15 vjet, tani është i njohur si një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e tub HDPE (tub poly) për kanalizime ujë dhe kullimit në Kinë. Fabrika jonë ka prezantuar shumë teknologjive të avancuara dhe të pajisjeve në të. Ju lutemi të jenë të lirë për të blerë produkte të cilësisë dhe çmim të ulët të bëra në Kinë nga ne.

 • Butt SPH160 Hidraulike Fusion Welding Machine

  Butt SPH160 Hidraulike Fusion Welding Machine

  Butt SPH200 Hidraulike Fusion Welding Machine

  Butt SPH200 Hidraulike Fusion Welding Machine

  Butt SPH250 Hidraulike Fusion Welding Machine

  Butt SPH250 Hidraulike Fusion Welding Machine

  SPH315 hidraulike bishti fusion saldim

  SPH315 hidraulike bishti fusion saldim

  SPH450 hidraulike bishti fusion saldim

  SPH450 hidraulike bishti fusion saldim

  Butt SPH630 Hidraulike Fusion Welding Machine

  Butt SPH630 Hidraulike Fusion Welding Machine