HDPE tub pastrimi notues

Përshkrim i shkurtër:

HDPE tub pastrimi sigurim, bërë nga materiali mesme Dendësia polietileni me fleksibilitet të shkëlqyer, e mbushur me forca të lartë shkumë poliuretani, substancë UV-provë me punën e shkëlqyer, buoyancy lartë, installtion lehtë. na kontaktoni lirisht nëse jeni të interesuar në HDPE floaters tona tub pastrimi !!


 • FOB Çmimi: US $ 0,5-6000
 • Min.urdhër Sasia: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 3 × 40ft kontejnerë në javë
 • Port i nisjes: Ningbo apo Shangai
 • Kushtet e pagesës: T / T ose LC parevokueshme në shikim
 • Kohë për dorëzim: Në varësi të sasisë së rendit.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Tub HDPE sigurim është bërë nga materiali mesme Dendësia polietileni me fleksibilitet të shkëlqyer, e mbushur me forca të lartë shkumë poliuretani brenda. Me strukturë të arsyeshme dhe performancë të mirë, tub sigurim bëhet zëvendësimi ideal i sigurim tradicional çeliku për tubacionet pastrimi lundrues.

  Structrue:

  Jo. struktura Emri material
  1 plastike Shell MDPE
  2 Plotësoni në materiale Mbyllur-qelizë shkumë poliuretani
  3 Bolts çeliku çeliku e galvanizuar karbonit ose 304 çelik inox

  HDPE tub FLOATER_ 副本 1

  Features

  ※ e jashtme shell është e zezë e me erë me material MDPE dhe rezistencë aq të mirë, rezistenca divulsion & rezistencës shokut mund të sigurohet.
  Substancë ※ UV-provë është shtuar në peucine për të mbrojtur e predhave nga dëmtimi i ndryshimeve mjedisore dhe temperaturë të ulët.
  ※ Me vlerë të lartë e buoyancy, trupi lundrues kryen edhe kur të përballen me valë, era apo goditje nga anijet.
  Organet ※ MDPE janë të lehta dhe aq i përshtatshëm për të instaluar dhe transfer.settlement e bazës, aftësia e tij adaptive është shumë i fortë, performanca e mirë aseismic.
  ※ trupi lundrues është ambient miqësor dhe mund të riciklohen.

  Dragë Floater_ 副本

   Specifications

  Notues Inner Dia.
  (mm)
  Notues Outer Dia.
  (mm)
  Notues Length Total
  (mm)
  Notues Outer Shell Trashësia
  (mm)
  Floater Buoyance
  (KGS / palë)
  200 500 800 5 350
  250 600 700 5 350
  315 700 900 5 410
  355 1000 1000 6 500
  400 1100 1100 6 550
  450 1200 1200 6 1200
  500 1300 1300 7 1250
  560 1300 1500 8 1350
  630 1400 1600 8 1600
  630 1480 1600 8 1950
  710 1550 1800 8 2200
  710 1620 1900 9 2300
  800 1700 2000 9 2700
  800 1850 2100 12 3200
  900 2000 2400 12 4600
  1000 2040 2500 13 4900
  1200 2400 2600 14 6500
  Vërejtje: Specifikimet Lista janë ato që ne kemi mbulesave për tani. Specifikimet porosi janë në dispozicion

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Sunplast, nëpërmjet zhvillimit mbi 15 vjet, tani është i njohur si një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e tub HDPE (tub poly) për kanalizime ujë dhe kullimit në Kinë. Fabrika jonë ka prezantuar shumë teknologjive të avancuara dhe të pajisjeve në të. Ju lutemi të jenë të lirë për të blerë produkte të cilësisë dhe çmim të ulët të bëra në Kinë nga ne.