HDPE pastrimi tub

Përshkrim i shkurtër:

ISO4427 standarde HDPE peshkoj me rrjetë fundore / tub minierave nga dn160-1200mm, ngjitur me fllanxha në dy fund, në dispozicion në 6m ose 11.8 gjatësi, customrized unaza mbështetur çeliku në dispozicion, me cilësi të lartë me çmim më të mirë të shitjes me shumicë. Na kontaktoni për më shumë detaje të tub HDPE tonë dragë !!!


 • FOB Çmimi: US $ 0,5-6000
 • Min.urdhër Sasia: negociueshme
 • Furnizimi Aftësia: 3 × 40ft kontejnerë në javë
 • Port i nisjes: Ningbo apo Shangai
 • Kushtet e pagesës: T / T ose LC parevokueshme në shikim
 • Kohë për dorëzim: Në varësi të sasisë së rendit.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit                                                                                                                

  HDPE tub pastrimi është bërë nga HDPE (polietileni densitet të lartë) materiale dhe është prodhuar në dimensione të ndryshme në mënyrë që të përdorin kryesisht në det për të kryer e rërës e detit për rrjetë fundore e baltë. tub peshkoj me rrjetë fundore HDPE ka prodhuar dhe ngjitur si një "HDPE tub flanged", të cilit të dy skajet janë të ngjitur me adapters HDPE fllanxhë & unaza aktivet materiale çeliku.

  Tub HDPE Pastrimi mund të jetë e lehtë për të mbledhur apo të dismountabled, me vidhosje deri / off bulonat / arra për lidhjen methanical të dy unazat aktivet materiale çeliku në fund të tub.

  SUNPLAST HDPE tub peshkoj me rrjetë fundore janë prodhuar zakonisht në 5.8 milion ose 11.8 lenghts. Tub mund të sigurohet nga dn160-1200mm me trashësi të ndryshme të murit si për SDR ndryshme dhe vlerësim projektuar presion, dhe me porosi çeliku unaza aktivet materiale janë në dispozicion.

  HDPE Dredge Pipe_ 副本

  Details shkurtër

  Emri i produktit HDPE tub peshkoj me rrjetë fundore
  Sizes në dispozicion DN160-1200mm
  ratings SDR / presion SDR11-PN16, SDR13.6-PN12.5, SDR17-PN10, SDR21-PN8, SDR26-PN6
  material
  cilësi të lartë materiale të papërpunuara virgjër PE100
  Colors në dispozicion për tub E zezë ose blu, ose sipas kërkesave
  Standardet për tub ISO4427, AS / NZS4130, BS EN 12201
  Standardet për unaza aktivet materiale çeliku
  Customrized vënë në dispozicion
  Shenjat në tub logo konsumatorit mund të vuloset
  mostrat në dispozicion Po, mostër në dispozicion për sasi të vogla
  Metoda paketim Paketim Normal eksportit.
       Gjatësia tub mund të jetë në 5.8 milion ose 11.8, të dy skajet ngjitur me fllanxha
  moq për negociatë
  çojë Prodhimi kohë Në varësi të sasisë së rendit.
       Rreth 10 ditë për një enë 20ft, 15-20 ditë për një enë 40ft
  Ora garanci 3 vjet për përdorimin normal
  Kushtet e pagesës T / T ose LC te syve
  FOB portin e ngarkimit Ningbo ose Shanghai China
  Vendi i origjinës Zhejiang, China

  Specifikim

  SUNPLAST HDPE tub peshkoj me rrjetë fundore mund të sigurohet nga dn160mm në 1200mm. Specifikimet si më poshtë:

  HDPE tub dimension

    SDR / Presioni

  SDR26

  SDR21

  SDR17

  SDR13.6

  SDR11

  Normal Presioni Rating (Mpa)

  Për materiale PE100

  0.6

  0.8

  1.0

  1.25

  1.6

  Normal Diametri
  DN (mm)

  Wall Trashësia
  e (mm)

  160

  6.2

  7.7

  9.5

  11.8

  14.6

  180

  6.9

  8.6

  10.7

  13.3

  16.4

  200

  7.7

  9.6

  11.9

  14.7

  18.2

  225

  8.6

  10.8

  13.4

  16.6

  20.5

  250

  9.6

  11.9

  14.8

  18.4

  22.7

  280

  10.7

  13.4

  16.6

  20.6

  25.4

  315

  12.1

  15.0

  18.7

  23.2

  28.6

  355

  13.6

  16.9

  21.1

  26.1

  32.2

  400

  15.3

  19.1

  23.7

  29.4

  36.3

  450

  17.2

  21.5

  26.7

  33.1

  40.9

  500

  19.1

  23.9

  29.7

  36.8

  45.4

  560

  21.4

  26.7

  33.2

  41.2

  50.8

  630

  24.1

  30.0

  37.4

  46.3

  57.2

  710

  27.2

  33.9

  42.1

   

   

  800

  30.6

  38.1

  47.4

   

   

  900

  34.4

  42.9

  53.3

   

   

  1000

  38.2

  47.7

  59.3

   

   

  1200

  45.9

  57.2

       

  Përparësitë                                                                                                                           

  Si një zgjidhje ideale për punë pastrimi, SUNPLAST HDPE tub peshkoj me rrjetë fundore ka përparësi të shumta si në vijim:
  ☑ rezistenca korrozioni
  ☑ High rezistencë
  peshë ☑ Drita
  ☑ Lehtë për të mbledhur ose dismountabled
  ☑ Excellent fleksibël dhe rezistenca ndaj gërvishtjet aftësinë.
  ☑Good veshin rezistencë, mur koeficient të ulët fërkimi, rezistenca e vogël e rrjedhjes, aftësi të shkëlqyera përcjellë.
  ☑ kosto të ulët të sistemit, më pak të mirëmbajtjes kushton
  ☑ Long service life.

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Sunplast, nëpërmjet zhvillimit mbi 15 vjet, tani është i njohur si një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit e tub HDPE (tub poly) për kanalizime ujë dhe kullimit në Kinë. Fabrika jonë ka prezantuar shumë teknologjive të avancuara dhe të pajisjeve në të. Ju lutemi të jenë të lirë për të blerë produkte të cilësisë dhe çmim të ulët të bëra në Kinë nga ne.